Višňová B - Dětřichov 1:4 (1:1)

19.05.2010 16:02

Višňovou trápí rozsáhlá marodka. To se projevilo zejména v druhé půli. O vítězství Dětřichova rozhodly zejména využité standardní situace. Hosté se ujali vedení už v 8. minutě, kdy po centru Kareše prostřelil Lachman (0:1) z malého vápna brankáře Višňové. Za domácí mohl vyrovnat o dvě minuty později Labský, jeho střelu po rohu gólman vytáhl na další roh. Vyrovnat se tak podařilo Višňové ve 25., kdy po přihrávce Žežulky proměnil sólo Bufák(1:1). Višňová měla ve zbytku první půle malinko navrch, branky se však, stejně jako hosté, nedočkala.

V 50. byl vyloučený dětřichovský Netolický ml., přesilovka však domácím paradoxně uškodila. Hosté zahrávali šest rohů v řadě a poslední zužitkoval gólovou hlavičkou Netolický st (1:2) . Po dalším rohu zvýšil na 1:3 pro Dětřichov Vágner a zkázu Višňové dokonal sedm minut před koncem po centru ve vápně nehlídaný Netolický st (1:4).

Branky: 25. Bufák - 56. A 83. Netolický st, 8. Lachman, 58. Vágner
Rozhodčí: Karlík