Ruprechtice – Dětřichov 2 : 1 (0 : 0)

27.10.2008 20:21

Za sychravého počasí se hrál na umělé trávě v Harcově v prvním poločase pěkný fotbal. Domácí sice byli s exligovými Negru a Lexou ve středu pole kombinačně lepší, ale do koncovky se nedostávali. Viktorie pak hrozila brejky do rozhozené obrany soupeře. V 20.min. rozhodčí Rais zastavil necitlivě naší výhodu zbytečným přerušením. V 22. min. mohl zakončit na velkém vápně volný Křiklava, ale zbytečně nahrával a Mičunovičovi zmařil šanci výborný Kobachidze. V 30. min. podržel domácí opět gruzínský gólman a bravurním zákrokem vychytal z deseti metrů oči-oči Netolického. V 38. min. centroval Vrtal a na přední tyči chyběli centimetry ke gólu Kusebauchovi. V 40.min. pálil těsně vedle Negru a stejný hráč o minutu později trefil tyč. Hlavní arbitr Rais pak poločas o dvě minuty zkrátil.

V druhém poločase tempo hry trochu opadlo,Ruprechtice byli aktivnější, ale chyběla finální přihrávka. V 61. min. jsme mohli jít do vedení ale Kobachidze „čaroval“ a zmařil další tutovku Netolického. V 65. min. zahrál roh. kop Mičunovič na zadní tyč a kapitán Petr Skalický st. nás hlavou poslal do vedení 0 – 1. V 72. min. po závaru v našem pok. území se míč odrazil k Antošovi a ten pumelicí pod klacek vyrovnal 1 - 1. V 76. min. utekl Mičunovič, jenomže jeho přízemní rána minula tyč domácí branky. Krok pak při rychlém kontru chyběl po přihrávce Netolického Vágnerovi. Když pak po standartní situaci překopl v šanci Kusebauch vypadalo to na remízu. V nastaveném čase ale otálel s odkopem Květ Jiří a zbytečně po ztrátě míče fauloval Lexu. Z následného trestného kopu z 30 metrů se po centrovaném míči do pok. území prosadil z úhlu zcela volný Vrtal a trefil šťastné vítězství Ruprechtic 1 – 2.. Remízový zápas tak svoji nepochopitelnou minelou prohrál „trenér“ a zmařil poctivý výkon všech hráčů po celých devadesát minut!!!

Zákl. sestava: Zeman – Válek, Kareš, Skalický st., Prokopec – Mičunovič, Netolický, Skalický ml., Tomášek – Vágner, Křiklava

Střídání: 90. min. Válek nastoupil Květ Jiří

To na co neustále upozorňuji hráče, aby hráli zodpovědně v defenzivě pak na hřišti neudělám sám a svoji výstavní minelou jsem soupeři pomohl k třem bodům. Je snad povinností se hráčům omlouvit ale ztracený bod nám už nikdo nevrátí. SORRY