Doubí – Dětřichov 5 : 0 (2:0)

27.10.2008 19:07

Na umělé trávě v Doubí předvedla Viktorie přímo tragický výkon a odvezla si „domů“ debakl. Několik hráčů si plete fotbal jako kolektivní sport s jinou hrou a na hřišti si hrají svoje „minizápasy“.

Zápas pro domácí začal dobře a už v 6.min nachytal lobem z 25.metrů špatně postaveného Chmelaře v naší brance Pošmourný 1 – 0. Doubí pak i nadále mělo více ze hry a hrozilo ze standartních situací. V 25.min. jsme z jedné takové situace obdrželi druhý gól a opět po gólmanově chybě 2 : 0. Viktorie pak mohla z brejků náskok soupeře snížit jenomže brejky do otevřené obrany nejprve nezvládl Skalický ml. a v 27. min. Mičunovič kterého vychytal gólman Tonev. V poslední minutě pak v dobré pozici střílel mimo Tomášek.

Druhý poločas pak nemá cenu komentovat protože horší výkon snad už ani nejde předvést. Za Doubí přidali Pošmourný a dvakrát Stříbrný další góly a bylo 5 : 0!!!

Zákl. sestava: Chmelař – Vízner, Gittler, Prokopec, Kožarik – Válek,Mičunovič, Skalický ml., Tomášek – Matoušek, Vágner

Střídání: 45. min. Tomášek nastoupil Saiko

75. min. Vágner nastoupil Šámal