Dětřichov – Český Dub „B“ 0 : 1 (0:1)

07.06.2010 18:36

V souboji druhého s třetím byli hosté lepším týmem a zaslouženě si odváží všechny body.

Viktorie začala utkání náporem a v 3.min. po roh. kopu Chmátala hlavičkoval Netolický st. do břevna. V 10.min. si šikovně zaběhl za domácí obranu Holubek ale koncovku „poslal“ do nebes. Z protiútoku pak hlavičku Vágnera vytěsnil na roh.kop Kotlár. Platonickou převahu Viktorie pak hosté narušovali nebezpečnými brejky když nám nejvíce problémů dělal svoji rychlostí Jiránek. V 17.min. vypadl míč Zemanovi z rukou a překvapený Altman netrefil prázdnou branku. V 20.min. šli dva na jednoho - Vágner s  Netolickým st.ale prvně jmenovaný ukvapeně střílel mimo tyče. V 25.min. projel přes tři hráče Jiránek a lehkou přízemní ranou z 28m překvapil Zemana 0 – 1. V 30.min. pak Netolický st. střílel z hranice pok. území pouze do náruče Kotlára. V závěru poločasu pak „haluzí“ nepovedeným centrem trefil Vágner břevno.

V druhém poločase pak domácí už jen přihlíželi a na hřišti existovali pouze hosté. V 54. min. utekl všem Bílek ale unik oči-oči zakončil podél Zemana i vedle branky. V 61.min. si s domácí obranou pohrál Jiránek jenomže po kličce Zemanovi z pěti kroků tutovku „zazdil“. V 70.min. napřáhl z třiceti metrů Chmátal ale míč se za přihlížení překvapeného Kotlára odrazil od břevna zpět do pole. Více nám toho fotbalovější a pohyblivější soupeř nedovolil.

Rozhodčí: Zaplatílek
ž.k. 1:0
100 diváků

Sestava: Zeman – Vízner, Kareš, Prokopec, Válek – Netolický ml. (60.min. Prokopec), Chmátal, Lachman, Mičunovič(45.Bernkopf) –   Netolický st., Vágner

Hosté: Kotlár – Iltman, Hon Z., Trepera, Bílek – Hauer (82.Havlík), Fila, Hon J., Linke (53.Jandus) – Holubek (86.Najman), Jiránek