Dětřichov – Bulovka 2 : 1 (1:0)

22.05.2010 20:02

Pohledné utkání, oboustranně slušně odehrané vyhrála Viktorie díky lepší produktivitě. V 2.min. projel vše Kareš ale skončil na vynikajícím Zajíčkovi, který mu šanci oči-oči lapil. V 14. min. zahrál roh.kop Chmátal a Lachman hlavou angličanem otevřel skóre(1:0). V 26.min. zahrával trestný kop hostující Bílek a z 28.metrů trefil břevno. Další akci domácích pak v 30. min. zakončil zbrkle vysoko nad agilní Vágner. Dvě minuty poté pak domácí režisér Chmátal „bombou“ těsně minul branku. Hosté se pak v prvním poločase více neprosadili.
    V 47. min. se po zbytečné ztrátě míče hráčů Viktorie prosadil ČUŘÍK ale Krejcar mu skvěle vyběhl a tutovku zmařil. V 49.min. připravil tutovku Netolický Karešovi jenomže Zajíček byl opět výborný a byl z toho pouze roh.kop. V 61. min. vybojoval míč Drápalík nahrál Eimanovi a Krejcar musel v pok. území faulovat - penalta Bílek 1 – 1. V 73. min.se opět předvedl nejlepší hráč hostí Eiman ale jeho gólovou střelu s bravurou Krejcar vytěsnil na roh.kop. Utkání pak rozhodl v 77.min. po přesném centru Chmátala přesnou hlavičkou dobře hrající kanonýr Vágner 2 – 1.

Branky: 14.Lachman, 77.Vágner – 61. Bílek pen.

Rozhodoval:Soukup
ž.k. 2 : 2
diváků:80

Sestavy: Krejcar – Válek, Kareš,Prokopec,Vízner – Mičunovič, Lachman, Chmátal, Bernkopf – Vágner,Netolický st.
Hosté: Zajíček – Franc, Saiko, Lengál, Pavlů – Eiman, Bílek, Čuřík, Smolný – Matoušek (80.Kovář), Votrubec (54. Židuliak)