Bílá-Dětřichov 3:0(2:0)

13.05.2011 13:08

Duel dvou nejlepších celků přeboru vyzněl zaslouženě lépe pro domácí Bílou. První čtvrthodina byla vyrovnaná, poté však v 15. minutě zatáhl Košumberský míč k lajně a po jeho zpětné přihrávce Müller otevřel skóre. Košumberský pak po samostatné akci ještě v první půli zvýšil na 2:0.

Po přestávce si vypracoval územní převahu Dětřichov, leč skórovat se mu nepodařilo, a naopak Kauška v 70. minutě po sólovém úniku z poloviny hřiště završil vítězství Bílé na 3:0. Domácí se tím dostali na první místo tabulky okresního přeboru.

Branky: 15. Müller, 34. Košumberský, 70. Kauška
Rozhodčí: Popelář